Ortopeda Chrzanów

Szybka rejestracja przez internet

Umów się na wizytę

lek. med. Dominik Drapała

Mój gabinet lekarski, który znajduje się zaledwie 10 kilometrów od Chrzanowa zajmuje się urazami i chorobami narządu ruchu. Mam obszerną wiedzę w zakresie leczenia elementów układu mięśniowo-szkieletowego. Zakres moich działań obejmuje terapię nieurazowych schorzeń narządu ruchu, do których możemy zaliczyć: wady wrodzone i nabyte, zapalenia lub zwyrodnienia. Podejmuję się także terapii urazów w tym: skręceń, zwichnięć oraz złamań.

Dominik Drapała - ZnanyLekarz.pl
Dominik Drapała

Lekarz ortopeda

Ortopeda zajmuje się leczeniem problemów z narządem ruchu nabytych bądź wrodzonych. Jako ortopeda w obrębie Chrzanowa bardzo często mam do czynienia z zagadnieniami, które odnoszą się do bioinżynierii m.in. dlatego, że urazy takie jak złamania, na czas leczenia wymagają zespolenia operacyjnego, lub unieruchomienia.

Jako doświadczony ortopeda, który przyjmuje pacjentów z Babic, ale również tych z Chrzanowa wiem, jak ważne jest zaufanie. Zapewnienie pacjentowi poczucia bezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych rzeczy w pracy lekarza ortopedy. Posiadam wiele pozytywnych opinii od pacjentów, z którymi miałem przyjemność pracować. Do każdego podchodzę z dużą dozą empatii i zrozumienia. To właśnie dzięki tym cechom udało mi się zbudować zaufanie między mną - lekarzem ortopedą a moimi pacjentami.

Dominik Drapała

ortopeda-chrzanow.png


Kiedy warto udać się do ortopedy?

Do ortopedy, który swoje usługi świadczy zarówno dla pacjentów z Chrzanowa, jak i z Babic zgłaszają się osoby w różnym wieku. Problemy z narządem ruchu mogą wystąpić u seniorów, dorosłych, jak i u dzieci. Rodzice często wysyłają swoje pociechy na profilaktyczne badania, które mają sprawdzić np. budowę bioder lub ewentualny rozwój skrzywienia kręgosłupa. Naciągnięty mięsień, złamania, zwichnięcia to urazy, które długo nieleczone mogą spowodować stany zapalne bądź dolegliwości bólowe, które później ciężko wyeliminować.

Co leczę?

Moje leczenie połączone jest z diagnostyką ultrasonograficzną. Wykonuję USG wszystkich stawów, mięśni i ścięgien. Dla każdego pacjenta planuję profilaktykę urazów, kwalifikuję do leczenia operacyjnego oraz prowadzenie leczenie po operacjach ortopedycznych. Stosuję wyłącznie najnowocześniejsze metody leczenia i diagnostyki chorób narządu ruchu.


  • Skręcenia i zwichnięcia stawów
  • Złamania kości
  • Bóle kręgosłupa
  • Stłuczenia i urazy (w tym sportowe)
  • Bóle stawów
  • Uszkodzenia ścięgien
  • Halluksy
  • Zespoły cieśni nadgarstka
  • I wiele więcej!

Gabinet lekarski w pobliżu Chrzanowa

Wszystkich pacjentów, którzy borykają się z nowo nabytymi urazami bądź długo nieleczonymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego zachęcam do zasięgnięcia pomocy doświadczonego ortopedy w zasięgu Chrzanowa. W moim gabinecie stosuję najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia chorób dotyczących narządu ruchu.

Kontakt

Jeżeli potrzebujesz pomocy medycznej związanej z wszelkimi urazami i chorobami narządu ruchu, nie wahaj się zadzwonić po pomoc do ortopedy. Szybki czas reakcji może w znacznym stopniu przyspieszyć powrót do zdrowia. Zapraszam do kontaktu z moim gabinetem lekarskim znajdującym się w okolicach Chrzanowa.

Certyfikaty i dyplomy