Ortopeda Libiąż

Szybka rejestracja przez internet

Umów się na wizytę

lek. med. Dominik Drapała

Pacjentów borykających się z wszelkiego rodzaju nowymi urazami lub nieleczonymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego zapraszam do umówienia się na wizytę do ortopedy blisko Libiąża. W mojej pracy stosuję tylko i wyłącznie najnowocześniejsze metody leczenia chorób narządu ruchu oraz diagnostyki.

Dominik Drapała - ZnanyLekarz.pl
Dominik Drapała

Zaufany ortopeda Libiąż i okolice

Jako lekarz ortopeda blisko Libiąża zdaję sobie sprawę z tego, jak dużą rolę w mojej pracy odgrywa zaufanie. Staram się robić wszystko, co w mojej mocy, aby pacjent czuł się w moim gabinecie pewnie i bezpiecznie. Poczucie bezpieczeństwa jest jednym z najważniejszych aspektów w pracy lekarza ortopedy w pobliżu Libiąża. Duża grupa moich pacjentów zostawiła wiele pozytywnych opinii odnośnie mojego gabinetu. Jest to dowodem na to, że usługi, które oferuję, są na najwyższym poziomie. Dokładam wszelkich starań, aby do każdego pacjenta podchodzić z dużą dozą empatii oraz zrozumienia.
Dominik Drapała

Ortopeda Libiąż

Dlaczego ja, skoro wyszukujesz ortopeda Libiąż?

Moje usługi świadczę dla osób w każdym wieku, ponieważ problemy z narządem ruchu mogą wystąpić zarówno u seniorów, osób dorosłych, jak i u dzieci. Rodzice często umawiają swoje pociechy na badania profilaktyczne. Mają one na celu sprawdzić między innymi budowę bioder bądź ewentualny rozwój skrzywienia kręgosłupa. Należy zwrócić szczególną uwagę na urazy takie jak: złamania, zwichnięcia, czy naciągnięty mięsień, gdyż są to uszkodzenia, które długo nieleczone mogą powodować stany zapalne bądź dolegliwości bólowe. Czas działa w tym wypadku na naszą niekorzyść, dlatego w takiej sytuacji nie można zwlekać. Kiedy poczujemy, że coś jest nie tak, trzeba od razu umówić się na wizytę do ortopedy w pobliżu Libiąża.

Co dokładnie leczę - Ortopeda Libiąż i okolice?

Jestem lekarzem ortopedą i posiadam gabinet zlokalizowany w pobliżu Libiąża, który specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i nieoperacyjnym:

 • zespołów bólowych kręgosłupa,
 • urazów (w tym sportowych),
 • choroby zwyrodnieniowej stawów,
 • choroby zwyrodnieniowej stawów,
 • rozwojowej dysplazji stawu biodrowego niemowląt,
 • uszkodzeń ścięgien,
 • skręceń i zwichnięć stawów,
 • złamań kości,
 • ran,
 • chorób przeciążeniowych,
 • kolana biegacza,
 • zespołu cieśni nadgarstka
 • oraz wielu innych.

Czym zajmuje się ortopeda?

Do zadań ortopedy zalicza się leczenie przypadłości związanych z narządem ruchu. Prowadzę leczenie zarówno chorób nabytych, jak i wrodzonych. W moim zawodzie często mam styczność z zagadnieniami odnoszącymi się do bioinżynierii. Dlaczego? Ponieważ urazy takie jak złamania, na czas leczenia wymagają unieruchomienia bądź zespolenia operacyjnego.

Kontakt

Jeżeli zauważyłeś zmiany, które Cię niepokoją, natychmiast skontaktuj się z zaufanym lekarzem ortopedą. Mój gabinet w Babicach znajduje się jedynie 13 kilometrów od miasta Libiąż. Obsługuje pacjentów w każdym wieku. Pamiętaj o tym, że szybki czas reakcji może w znacznym stopniu przyspieszyć powrót do zdrowia. Zachęcam również do kontaktu z moim gabinetem lekarskim osoby z okolic miejscowości takich jak Chrzanów i Trzebinia.

Ortopeda Libiąż FAQ

W jakiej odległości od Libiąża znajduje się mój gabinet lekarski?

Dla kogo świadczę swoje usługi?

Kiedy należy udać się do ortopedy?

Czy rodzic powinien udać się z noworodkiem do ortopedy?

Czy przy gabinecie jest parking?

Certyfikaty i dyplomy